Main Page: Difference between revisions

Jerome (talk | contribs)
No edit summary
Jerome (talk | contribs)
No edit summary
Line 35: Line 35:
|-
|-
|style="color:#000;"| {{Special:Allpages}}
|style="color:#000;"| {{Special:Allpages}}
|-
|}
|}<!--
------------------------------Wanted Pages------------------------------->
{| style="margin:4px 0px 0px 0px; width:100%; background:none;"
|class="MainPageBG" style="width:100%; border:1px solid #ddcef2; background:#faf5ff; vertical-align:top; color:#000;"|
{| cellpadding="2" cellspacing="5" style="vertical-align:top; background:#faf5ff; color:#000; width:100%"
! <h2 style="margin:0; background:#ddcef2; font-size:120%; font-weight:bold; border:1px solid #afa3bf; text-align:left; color:#000; padding:0.2em 0.4em">Wanted Pages</h2>
|-
|style="color:#000;"| {{Category:Complete}}
|-
|-
|}
|}
|}<!--
|}<!--